Seçili Ürünlerde %40'a varan indirim - Ücretsiz kargo.

    1. Mücevherinizi düzenli olarak temizleyin: Mücevherinizi kullanmadan önce hafif sabunlu su veya özel mücevher temizleme solüsyonları kullanarak temizleyebilirsiniz. Temizledikten sonra mücevherinizi yumuşak bir bezle kurulayın.
    2. Mücevherinizi koruyun: Mücevherinizi çizilmelere ve darbelere karşı koruyun. Mümkünse, mücevherinizi karanlık bir yerde saklayın. Mücevher kutusunu kullanarak mücevherinizi saklamak daha güvenli bir seçenektir.
    3. Sık kullanılan mücevherlerinizi düzenli olarak kontrol edin: Sık kullandığınız mücevherleri düzenli olarak kontrol edin ve varsa gevşek taşları veya hasarlı parçaları tespit edin.
    4. Enerjilerini temizleyin: Doğal taşlar enerji taşıyıcılarıdır. Dolayısıyla, mücevherinizi satın aldığınızda enerjilerini temizlemek önemlidir. Enerjilerini temizlemek için mücevherinizi birkaç saat boyunca doğal güneş ışığına veya ay ışığına bırakabilirsiniz.
    5. Ücretsiz bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanın: Mücevherinizi her zaman uzman bir mücevher uzmanı tarafından onarılmalıdır. Müşterilerimize ömür boyu ücretsiz bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz, bu nedenle mücevherinizin uzun ömürlü olması için sorunsuz bir şekilde bakımını yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.